BW-foto van Vincent Dupin, een huwelijksfotograaf uit Lot-et-Garonne
Foto door:
Jody Prior
1500 + (EUR)

Vincent Dupin

Huwelijksfotograaf uit Lot-et-Garonne

2
1
1
14
3

Fotograaf vereeuwigt de levendige momenten van het leven met passie

Geboren in 1979 en opgegroeid in de buurt van Bordeaux, heb ik een lange studie gevolgd waardoor ik in Spanje ben gaan wonen en na een omweg van zes jaar in Parijs en in het buitenland heb ik mijn koffers neergezet in Agen met mijn vrouw en onze DRIE (!! !) kinderen.

Het leven als ouder is niet gemakkelijk, maar het is een drijvende kracht en ons hele leven draait om onze kinderen.

Als veertiger hou ik van de bioscoop, ook al heb ik maar een korte tijd om erheen te gaan en zelfs films of series te kijken. Als ik mijn favoriete films moet noemen:

Matrix- Son of Man – Gravity- 1917 – The Red Line, ALLE Denis Villeneuve-films – The Odyssey of Pi – Snyder-versfilms -Silent Hill- Parasites – Inception- Interstellar – the Revenant- The Batman – het visuele meesterwerk Mad Max Fury Road - Amerikaanse schoonheid. Lord of the Rings-Verdwenen meisje

Ik hou echt van absurde humor en aanbid absoluut “de stad van de angst” en “de Amerikaanse klasse”.

Muzikaal houd ik van alle soorten muziek en ik hou van dansen, ook al dans ik heel slecht! Maak je geen zorgen als je mij op de dansvloer ziet bewegen terwijl ik de feestfoto's maak :).

Ik hou van reizen en de Covid-crisis was een beetje een beproeving voor mij. Maar het stelde me in staat verschillende Franse regio's te ontdekken die prachtig zijn. Maar de mooiste herinneringen zijn die aan Japan, Australië, Argentinië en Indonesië.

Ik fotografeer al sinds ik heel jong was. Ik ben in 2014 begonnen met bruidsfotografie omdat ik het een van de meest complete disciplines vind. Reportage, portretten, creativiteit, journalistiek... alles is aanwezig! Maar bovenal houd ik van deze sfeer, het zien van gelukkige mensen en het feit dat ik er ben om deze dag te vereeuwigen.

En sindsdien heb ik tranen, knuffels, gelach en emotie gezien.

Ik ben heel, heel, heel spraakzaam! Maar ik weet hoe ik moet zwijgen als dat nodig is ^^.

9 WPJA-spotlight

4 Awards voor documentaire huwelijksfotografie

3 Awards van de fotojournalisten van het artistieke bruiloftsgilde